Назад к списку

Про раболіпство деякіх завідувачів перед "поважними" батьками

Якось раз у мене сталася така історія на моєму Уроці Доброти. Мене запросив приватний дитячий садок. 

- Сергію Сергійовичу, у вас є час на таке-то число? 

-Так, звісно. Можу приїхати такого-то числа. 


- Приїжджати не потрібно. Ми за вами машину надішлемо. Ви дуже цікава людина. Ви прекрасний письменник. Уроки Доброти, які ви проводите - чудові. Ми зберемо всі групи у садочку. Діти вже чекають вас!Приїжджаю. Мене пригощають смачною їжею. Зустрічають прекрасно. Всі раді. Всі готуються. Урок, як завжди пролітає на одному диханні. Дітки цікаві. Допитливі. Оченята світяться. Повний контакт. Після Уроку у мене купують максимальну кількість книг. Завідуюча рада. "Ви справжній артіст" - говорить. "Ви письменник з великої літери. Ми в вас не помилилися. Мене проводять до машини, яку мені викликали. Я їду задоволений і щасливий.Приїжджаю додому виставляю відео з Уроку. Фоточки з дітками. Завідуюча попросила, щоб я з кожною дитиною і книгою сфотать. 70 фоток вийшло. І раптом на наступний день дзвінок. Дзвонить завідувачка: - Сергій, негайно видаліть фото з Фейсбук! 

- Я не розумію? Чому? 

- Ви дуже поганий письменник. Ваші уроки шкідливі. Вони ніякі. Ви переконали себе, що ви артист, письменник і психолог. Нам це все дуже не сподобалося! 

Нічого не вдієш я видалив відео, прибрав фотографії, але завідуюча не припиняла писати і телефонувати: - Це жахлива помилка з нашого боку, що ми запросили вас ... 

- Ну добре, добре, кажу я поганий письменник, ніякої психолог і взагалі погана людина, але ви ж після мого Уроку говорили протилежне. Дуже були задоволені мною. Що ж сталося? 

- А сталося ось що, каже сердитим тоном завідувачка. Один хлопчик після Уроку не випускав з рук вашу книгу. Все читав і читав ії, і попросив маму на ніч почитати їй казки з неї. Вона почитала і знайшла ваші казки дуже дурними і шкідливими. І вона забрала у сина цю книгу. А він плакав.Ми повністю згодні з його мамою. Якби ви тільки знали хто його мама. Загалом ми дуже помилилися в вас ... і повісила трубку